Naszą specjalnością są rozdzielnice niskiego napięcia, osprzęt elektroinstalacyjny i kołki rozporowe.

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo, kołki rozporowe, puszki instalacyjne, zaciski instalacyjne, listwy zerowe i zerowo uziemniające, tablice  licznikowe, obudowy, rozdzielnie elektryczne, uchwyty, dekielki, puszki hermetyczne, blaszki aluminiowe do gwoździ. Wyroby produkujemy z surowców pochodzących od przodujących w kraju i na świecie firm.

Gotowy wyrób przechodzi u nas szczegółową kontrole jakościową, w wyniku której otrzymujecie Państwo produkt najwyższej jakości.

Rozdzielnie, skrzynki elektryczne konstruowane i montowane są przez wykwalifikowany personel. Naszą specjalnością jest projektowanie i wytwarzanie rozdzielnic indywidualnie, według potrzeb klienta na podstawie omówienia wymagań, czy też na podstawie schematu elektrycznego.

Firma "Sielski Z." Współpracuje z wiodacymi w kraju i na świecie, Hurtowniami elektrycznymi dzięki czemu wszystkie artykuły elektryczne, przewody, kable, wyłączniki nadprądowe kupujemy w niskich cenach - dzieki temu ceny naszych rozdzielnic są bardzo konkurencyjne.

 

Dane Firmy:

 Z.P.H.U. Sielski Zenon

ul. Rynek Zygmunta Starego 24 i 26

05-480 Karczew

NIP:532-001-42-88

Tel. 227-806-346; 227-190-404

    


Informacja

Najczęściej kupowane